Copyright 2023 - © 2017 Operácia vianočné dieťa

Vážení partneri v službe,

do uzávierky prihlasovania do novej sezóny ostáva posledných pár dní. Pozorne si prečítajte sprievodný text vo formulári, ktorý nájdete v hornom menu Operácia vianočné dieťa. Prihlasovanie bude uzatvorené 31.7.2023. Po tomto termíne už nebude možné sa prihlásiť.

VERŠ DŇA

Matúš 18:15

A keby zhrešil proti tebe tvoj brat, idi potresci ho medzi sebou a ním samým. Keď ťa počúvne, získal si svojho brata.

Operácia vianočné dieťa

Kamiony dorazili na Slovensko!

Vážení partneri v službe,

dovoľujeme si Vám oznámiť, že kamióny s balíčkami pre túto sezónu dorazili na Slovensko. Sledujte prosím svoje maily a našu webovú stránku s aktuálnymi informáciami kedy si budete môcť vyzdvihnúť balíčky v skladoch.

Sklad Veľký Meder bude otvorený nasledovne:
štvrtok od 8:00 - 11:00 hod. a od 13:00 hod. do 19:00 hod. (v doobedňajších hodinách môžete kontaktovať Rolanda Kissa, v poobedňajších hodinách Danijela Pavelku alebo Darka Radovanoviča)
piatok od 8:00 - 11:00 hod. a od 13:00 hod. do 19:00 hod. (v doobedňajších hodinách môžete kontaktovať Rolanda Kissa, v poobedňajších hodinách Danijela Pavelku alebo Darka Radovanoviča) sobota od 09:00 - 15:00 hod. (môžete kontaktovať Danijela Pavelku, Sobota je otvorena len pre prípad núdze )

(Prosíme, aby ste nám mailom na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo SMSkou na t. č. Danijela Pavelku oznámili predpokladaný príchod do skladu.)

Prioritne budu vybavení ľudia ktorí budú objednaní buď mailom alebo telefonický (SMS,hovor).
 
Sklad sa nachádza na adrese: 
 

Časy a termíny otvorenia ostatných skladov v Martine, Rožňave a Zámutove Vám budú oznámené emailom.

 

Národný tím OVD

 

 

 

f t g m