Copyright 2023 - © 2017 Operácia vianočné dieťa

Zasielanie správ TGJ - upozornenie

Vážení partneri,

dovoľujem si Vás upozorniť, že na skoleniach OVD/TGJ ste dostali inštrukcie, ako postupovať pri podávaní sprav. Napriek tomu niektorí z Vás postupujú úplne ináč. Preto si ešte raz zopakujme ako postupovať.

1. Záverečnú správu TGJ nájdete v sekcii Download - Adobe. Tu si stiahnite do svojho PC súbor Nové hlásenie TGJ.

2. Otvorte súbor v programe Adobe Reader, ktorý sa dá voľne stiahnuť z internetu. Otvorte súbor v tomto programe a vyplňte kolonky. Potom dajte Subor - Ulozit ako.

3. Vyplnenú správu neposielajte poštou, ale výhradne na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

4. Fotografie k správe posielajte ako samostatnú prílohu s tým, že potrebujeme informáciu, ci fotky môžeme použiť napr. do prípravy nového spravodaja a tiež na zaslanie svedectiev našim partnerom v zahraničí

5. Správa TGJ sa posiela až po ukončení kurz TGJ, najneskôr však do 31.7.2019

6. Objednávky na knihy TGJ pre deti posielajte na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Naši logisti Vašu objednávku spracujú a knihy Vám zašlú na Vami udanú adresu kuriérom. Nezabudnite okrem adresy uvádzať aj telefónne číslo.

 

Národný tím OVD

f t g m