Copyright 2024 - © 2017 Operácia vianočné dieťa

Vážení partneri v službe,

prihlasovanie do novej sezóny OVD je dnešným dňom spustené. Prihlásiť sa môžete v hornom menu v sekcii Operácia vianočné dieťa. Uzávierka prihlášok do novej sezóny je 31.7.2024. V prípade naplnenia kapacity balíčkov, ktoré máme naplánované pre novú sezónu aj skôr.

Operácia vianočné dieťa

Výberové konanie do tímov OVD

Národný tím, vyhlasuje do 10. júla 2022 výberové konanie na neobsadené pozície do tímov OVD. Prioritne sa jedná o obsadenie pozícií v národnom tíme OVD, konkrétne o pozície Národného koordinátora pre následnú prácu a Národného koordinátora pre modlitby. Zároveň vyhlasujeme výberové konanie do Regionálneho tímu Západ na pozíciu Regionálneho koordinátora, Koordinátora pre následnú prácu, Koordinátora pre logistiku a Koordinátora zdrojov. V prípade, že máte záujem o niektorú z uvedených pozícií vyplňte PRIHLÁŠKU a zašlite ju na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Výberové konanie do ďalších regionálnych tímov bude vyhlásené v ďalšom termíne, avšak v prípade, že sa chcete viac zapojiť do nášho projektu môžete nás individuálne kontaktovať.

V čom spočíva služba Operácie vianočné dieťa?

Služba v rámci OVD je naddenominačnou službou. Je určená všetkým kresťanom, ktorí majú na srdci službu deťom. Našim hlavným poslaním je šírenie Božieho slova deťom a ich rodinám, zakladanie nových zborov a rast existujúcich cirkví prostredníctvom jednoduchého darčeka zabaleného v krabici od topánok.

Výhody, ktoré táto služba poskytuje.

Vzhľadom na to, že sa jedná o celosvetovú službu, členovia tímov získavajú jedinečnú možnosť budovať sa duchovne, osobnostne a zároveň získavajú skúsenosti s oblasti tímovej práce, líderstva a manažmentu. Zároveň sa dostávajú do kontaktu s bratmi a sestrami slúžiacimi v iných štátoch v rámci tohto projektu, majú možnosť zdokonaliť sa v cudzích jazykoch, spoznávať rôzne kultúry, navštevovať rôzne miesta, vzdelávať sa a napredovať vo svojom duchovnom živote za podpory od Samaritan´s Purse. A v neposlednom rade komunikovať s miestnymi cirkvami a rôznymi kresťanskými organizáciami, ktoré pracujú s deťmi a mládežou a ich víziou je budovanie novej generácie kresťanov.

Čo sa od vás očakáva?

V prvom rade od vás očakávame, že máte blízky a pevný vzťah s Bohom. Ste členom miestnej cirkvi, ste zapálení pre prácu s deťmi a mládežou. Ste ochotní venovať svoj čas tejto službe. Budete sa aktívne zúčastňovať na školeniach pre Partnerov v službe /ako školitelia/ a modlitebných stretnutiach, školeniach a konferenciách organizovaných Samaritan´s Purse.

A na záver, táto služba je tiež o vzťahoch, záleží nám na tom, aby sa aj vaša rodina stala súčasťou tohto projektu a preto pre našich členov pravidelne organizuje rôzne stretnutia, teambuildingy a výlety s celými našimi rodinami.

 

 

 

 

 

f t g m